Witaj w AdvertWay – Zobacz, zapisz, zapamiętaj…

Zobacz, zapisz i zapamiętaj… Trzy podstawowe zasady kształcenia spowodowały, że powstało AdvertWay – Skuteczny system reklamowy, który nie ma sobie równych w sile przekazu reklamowego..

o nas Spirala coraz bardziej skomplikowanych i nieczytelnych kodów weryfikacyjnych (Captcha) na różnych stronach została nakręcona do tego stopnia, że rozszyfrowywanie i przepisywanie kodu zajmuje nieraz więcej czasu niż pobyt na stronie, która była chroniona. Przepisanie zwykłego kodu Captcha zajmuje przeciętnie 14 sekund, bez gwarancji iż zostanie przepisana poprawnie. Taka czynność przez internautów wykonywana jest ok. 280 milionów razy dziennie, co daje 124 lata ludzkiej uwagi poświęcanej każdego dnia na rozszyfrowanie ukrytych w obrazku liter i cyfr. – TO BYŁO BEZ SENSU, więc to usprawniliśmy! Wdrażając jeszcze bardziej innowacyjne zabezpieczenia przed spamem i robotami, które chronią strony, a jednocześnie ułatwiają pracę internautów, skracając ich weryfikację do z 14 do 7 sekund, poprawiając jednocześnie skuteczność przepisywania kodu do 93%!

o nas 1200% większa skuteczność od banneru reklamowego to bardzo cenna informacja dla reklamodawców. Udowadniamy, że przekaz reklamowy nie musi „bić po twarzy” odbiorcy, wyskakiwać z monitora i biegać po klawiaturze aby został zapamiętany. Standardowe i opatrzone reklamy w internecie tracą swoją moc i przestają być skuteczne, coraz więcej jest natomiast aplikacji blokujących i wycinające reklamy. Korzysta już z nich globalnie 29% internautów! – To musiało ulec zmianie! Kilka miesięcy nieustannej pracy osób z marketingu, programistów, analityków, konsultacje, setki analiz i testów stworzyły AdvertWay. Zaawansowany system dystrybucji treści reklamowych, brandingowych lub ankietowych wraz z targetowaniem odbiorców, pełnymi statystykami, kontrolą dystrybucji i systemem rozliczeniowym za efekty.Co więcej, programy blokujące reklamy nie mają wpływu na captchę Advertway.

Możliwość komentowania jest wyłączona.