AdvertWay – Zobacz gdzie wstawić nową captchę

System Advertway zabezpiecza stronę przed spamem, robotami, automatycznie umieszczanymi komentarzami, masowym wysyłaniem maili, przed fikcyjnymi rejestracjami lub automatycznym pobieraniem udostępnianych plików etc.
Jeśli strona wykorzystywała takie zabezpieczenia używając starego systemu Captcha wystarczy tylko podmienić system na nowsze rozwiązanie by dodatkowo spieniężyć tą funkcję.

Formularz rejestracji
Przykład captchy
formularz rejestracyjny

Najważniejsze miejsce, w którym należy zweryfikować ingerencję botów to formularz rejestracyjny. Większość z nich zawiera kod antyspamowy i jest to okazja by zainstalować captchę Advertway.

Logowanie w serwisie
Przykład captchy
logowanie w serwisie

Dodatkowe miejsce, gdzie można spotkać kody antyspamowe to okno logowania. Można je wykorzystać na zainstalowanie zarabiającej captchy reklamowej Advertway by zwiększyć przychody strony.

Przypomnienie hasła
Przykład captchy
zapomniałeś hasła

Pole wymagające weryfikacji użytkownika poprzez kod antyspamowy nadaje się idealnie do sprawdzenia czy wpisującym dane jest człowiek. Najlepiej zrobić to poprzez captchę reklamową Advertway.

Dodawanie komentarza
Przykład captchy
dodawanie komentarza

Pole dodawania komentarza, z uwagi na spam wysyłany przez boty musi być koniecznie chronione przez kody antyspamowe. Z captchą reklamową Advertway zaczniesz zarabiać na dodawaniu komentarzy na twoim blogu, forum czy stronie.

Formularz kontaktowy
Przykład captchy
formularz kontaktowy

Popularny formularz kontaktowy jest często atakowany przez boty spamujące więc większość takich formularzy ma zainstalowane captche antyspamowe. Jest to dodatkowe miejsce, w którym warto zaimplementować captchę reklamową Advertway i zwiększyć przychody strony.

Księga gości
Przykład captchy
wpis do księgi gości

Ciekawa funkcja na stronie internetowej też jest narażona na wpisy będące spamem, aby się uchronić przed nim i jednocześnie zarabiać na reklamach warto zainstalować captchę Advertway.

Formularz rejestracyjny
Logowanie w serwisie
Przypomnienie hasła
Dodawanie komentarza
Formularz kontaktowy
Księga gości

Możliwość komentowania jest wyłączona.